روز قدس: آزادی تا انقلاب

سلام

روز قدس ما از سمت آزادی به انقلاب میرفتیم و اواسط سخنرانی دکتر به روبروی دانشگاه رسیدیم. بعد از خیابان زارع بود که کم کم به دیدار جمعی سبزپوش نائل گشتیم. که زیر سایه درخت ها در حال سوت و کف بودند.

یه آقای مسنی عکسی از رهبر و امام رو بالای سر برده بود و درحالی که لبخند میزد از میان اونها عبور می کرد که سبزی های مؤدب هم شعار سر دادند "جیره خوار". تبسم گرم این آقا برام خیلی جالب بود و آرامش بخش.

شعارهای سبزی هم جالب بود. البته ما بدمون نمیاد روسیه و آمریکا و اسرائل و انگلیس و خلاصه همه مستکبران عالم با هم کله پا شن. اما ندادن شعار علیه آمریکا و اسرائیل از طرف سبزی ها و بالاتر از اون عصبانیتشون، آدم رو به این فکر میندازه که نسبت این جماعت با اسرائیل و آمریکا چیه؟

کمی جلوتر از گوشه خیابون، لاین جنوبی رو بسته بودند و مردمی که از این لاین به سمت نمازجمعه حرکت می کردند مجبور بودند از روی میله ها عبور کنند. جدا از دیدن این مردم هوشیار احساس شعف کردم. آرام بدون درگیری از کنارشون عبور می کردند. کمی اونطرف تر، نرسیده به انقلاب جمعیت سبزها هم ته کشید. این بار شعارها از ته دل بود نه از روی تکرار و شعار مرگ بر منافق رنگ و بوی انقلابی به راهپیمایی داده بود.

تعداد آرای میرحسین تو تهران چند صد هزارتایی بیش از دکتر بود و قلیل بودن تعداد سبزها نشون می داد که مردم تا وقتی پشت کسی هستند که از قانون عبور نکنه و هتک حرمت جامعه و نظام رو آرزو نکنه. میرحسین خیلی بد عمل کرد، در صورتی که می تونست با حفظ این آرا با متانت و در پیش گرفتن یک روش منطقی، جایگاه خودشو بین مردم بالا ببره. گر چه به نظرم از اول هم با نفاق اومد و خدا رو شکر که چرک نفاقش سر باز کرد.

بعد از راهپیمایی باشکوه مردم، عده ای از این سبزها هنوز در توهم بیشمار بودنشون غرق هستند. حالا سوالی که برام وجود داره اینه که این افراد دچار توهم هستند یا اینه دارن لجبازی می کنند؟

 

/ 36 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زمینی

سلام شفقی! کجاییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

زمینی

سلام شفقی! کجاییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

سید وحید امیدوار

سلام هنوز که به روز نکردی ! ششم آبان تولد رئیس جمهور محبوب و مردمی جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد هفتم آبان تولد کوروش بزرگ ، بنیانگذار حقوق بشر 88/8/8 میلاد امام هشتم حضرت رضا علیه السلام را صمیمانه تبریک و شاد باش عرض می کنم یا حق [گل]

کاشمر حامي

تحلیل کاشمرحامی بر حضور سبزها در یوم الله 13 آبان امسال نه موسوی ، نه احمدي ، فقط رژيم پهلوي

سید وحید امیدوار

سلام خبری ازت نیست کماکان منتظر نوشته هایت هستم جایت هم خیلی خالیه یا حق [گل]

بی

احمق جان برو توبه بکن

پسر شجاع

سلام کمی مطلب هم از 13 آبان و 16 آذر میذاشتی موفق باشی

بهار

سلام و خسته نباشید با طنز ×داستان شهر آجیلی× به روزم! حتما سر بزنید[گل][خداحافظ]

ساجد

سلام جلسه خصوصی سران فتنه با اوباما در ناو نوح در آدرس زیر. http://www.siasatnegareh.blogfa.com/