خلق پارلمانی

سلام

بعضی ها فکر می کنند ریاست مجلس سکوی پرتابی به سمت ریاست جمهوریه. آخرین نفری که تلاشش رو کرد شیخ اصلاحات بود.

نمی دونم این آقا با این رفتارهای تابلو متوجه نشده که شانسی برای دور بعد نداره! دیگه همه فهمیدن که دنبال دوره یازدهمه. احتمالا پیش خودش حساب کرده اصلاح طلبها که رفتند تو کما و چه کسی بهتر از ایشون که نمایندشون باشه. برای جذب این تعداد هم چه خودشیرینی هایی که نکرد. یکی نیست بگه بنده خدا این 13 میلیون رو با اون جماعت زورگیر و قدرت طلب یکی نکن.

حالا به خیال خودش فکر میکنه از سبد 24 میلیونی هم تا میتونه بزنه تا جمعا رایش بره تا 20 میلیون و بادا بادا مبارک بادا...

 ایشون به همراه چند پارلمانتریست دیگه تا میتونن تیکه و کنایه و اظهارات به اصطلاح کارشناسانه از خودشون در میکنن و با یه قیافه حق به جانب دولت رو مورد استهزا قرار میدن. برادر این استهزاء دولتی که به پشتوانه آرای مردمیه در واقع یه جور دهن کجی به مردمه.

آقایی که برای دکتر سر قضیه مشایی کنتور انداخت و ادعای ولایت پذیریش گوش عالم و آدم رو پر کرد صحبت های رهبر رو نشنیده یا خودشو زده به اون راه؟ هر کی هم اعتراضی کنه فوری مدرکشو میگیره جلو و شخص مقابل رو مورد سرزنش قرار میدونه که "ای تو هیچ چی نوفهمی!!!"

گله من از فراکسیون اصولگراست که چرا اینقدر بی تحرک و خنثی شده؟ اون از انتخابات که اصلا موضع شفافی نگرفت علی رغم اینکه تک تک مواضع خوبی داشتن. دریغ از یه بیانیه دشمن ضایع کن. به نظرم انتخاب رئیس این فراکسیون هم شده تعارفی. کیه که ندونه نظر علی پارلمانی یه زاویه اساسی با اصولگرایی داره.

قابل توجه دو به هم زنهای سبز که دنبال تفرقه اندازی هستند و نشون دادن پای کلاس انگلیس خبیث تلمذ کردن: مشکل خانوادگی ما هیچ ربطی به شما، برادر جرج سورس یا قصابی مثل پرز نداره. بیخودی دلتون رو صابون نزنید.

 

/ 4 نظر / 55 بازدید
صابر عجم

باهات موافقم ضمنا ، قالب وبلاگت هم ساده و هم گیراست ....خوشمان آمد

آه

به روز شدیم با "خواب خوش" لطفا نظر بدید و همصدا بشیم. متشکرم

يادداشت هاي من

سلام وبلاگ پر محتوا و جالبي داري از ارتباط مجازي باهات خوشحال ميشم بههمين خاطر باافتخار لينكت كردم در پناهع حق باشي

يادداشت هاي من

سلام وبلاگ جالب و خوبي داري خدا قوت با افتخار لينكت كردم چون از ارتباط مجازي با هات خوشحال ميشم موفق باشي